Si të bëni një make up të bukur klasik   
Te realizoni një grimi klasik dhe te bukur i cili te këtë si protagonist buzëkuqin e kuq është shume e thjeshte mbi te gjitha nëse do te ndiqni këshilla nga blogger-et.
Nga ikub.al 16 Shk
 
0
0

Te realizoni një grimi klasik dhe te bukur i cili te këtë si protagonist buzëkuqin e kuq është shume e thjeshte mbi te gjitha nëse do te ndiqni këshilla nga blogger-et. Mos harroni asnjëherë fjalët "less is more" ose siç mund ta themi ndryshe mos e teproni me grimin për tu dukur shik. Te nxirrni ne pah bukurinë e tipareve tuaja është sekreti për te qene perfekte ne te gjitha rastet aq me tepër kur behet fjale për një grim klasik. Ndiqni hap pas hapi videon për te mësuar si te realizoni një grim klasik.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ndonjëherë gjerat e mira shkatërrohen ne mënyrë qe te ndërto...
RECETA E DITES

Tavë me perime
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA KLASIK MAKE UP
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702160024
Reklame
GoTech


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet