Tendencë blu, veshjet dhe aksesorët në modë   
E ndezur, si ngjyra e detit, e erret, ngjyre kobalt mesa duket ngjyra blu do te pushtoje gardërobën tuaj sepse ne pranverë nuk do te vishni ngjyre tjetër por blunë qe dallon ne koleksionet e brandeve te mëdha dhe ato te firmave low cost.
Nga ikub.al 16 Shk
 
0
0

E ndezur, si ngjyra e detit, e erret, ngjyre kobalt mesa duket ngjyra blu do te pushtoje gardërobën tuaj sepse ne pranverë nuk do te vishni ngjyre tjetër por blunë qe dallon ne koleksionet e brandeve te mëdha dhe ato te firmave low cost.

Jo vetëm klasike siç është ngjyra blu navy e cila na ka veshur prej vitesh dhe do te vazhdoje te qëndrojë ngjyra e preferuar e atyre qe kane një stil diskret dhe elegant, këtë vit ngjyra blu ne te gjitha sfumaturat e saj do te jete protagoniste e modës femërore.

Disa sfumatura te ngjyrës blu do tu duken te vështira për ti kombinuar por me pak krijimtari çdo gjë është e mundur. Kështu mund te synoni për një look total blu pikërisht ashtu siç bëjnë femrat qe adhurojnë te vishen me këtë ngjyre apo te kombinoni këtë ngjyre me jeans, me ngjyrën e bardhe por pse jo edhe me te zezën.

1. Veshjet ne ngjyre blu

Për ti dhënë ngjyre edhe një look-u shume te thjeshte mjafton një bluze mëndafshi, një bluze, një t-shirt për ta veshur me jeans apo një pale pantallona blu ne versionin skinny për ti kombinuar me këpucë mules me taka, sneakers dhe mokasin.

Për te treguar anën tuaj femërore mund te zgjidhni fustane midi perfekte për ti veshur me sandale te larta apo mund te synoni për fund me pala, fustane mini për ti veshur me këpucë me taka ose jo.

2. Çanta dhe këpucë ne ngjyre blu

Edhe këpucët dhe çantat ngjyrosen me blu. Çanta te vogla qe varen ne qafe, balerina, dekolte, sandale dhe sneakers ne te gjithë sfumaturat e blusë kane pushtuar koleksionet pranverore.

3. Aksesoret e vegjël

Për ti dhënë ngjyre look-ut me aksesor te vegjël zgjedhja është me e mire. Kështu mund te synoni për bizhu, rripa, mbajtëse çelësash, shall etj me pak fjale zgjedhja është e gjere.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Yasmine
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE BLU TENDENCA VESHJE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702160008
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9