10 ushqimet më të këqija që konsumoni në mbrëmje   
Cilat janë ushqimet me te këqija për te konsumuar ne mbrëmje?
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0
Cilat janë ushqimet me te këqija për te konsumuar ne mbrëmje? Para se te shkoni për te fjetur mund te provoni diçka sepse keni një dëshirë te madhe për ta ngrënë. Kane kaluar disa ore nga konsumi i darkës dh ju kthehet oreksi. Kështu kërkoni te hani diçka por jo te gjitha ushqimet janë te mira për tu konsumuar ne mbrëmje. Madje disa prej tyre duhen evituar rreptësishtë për shkak te karakteristikave te tyre, sepse janë shume te vështira për tu tretur apo sepse kane shume kalori për organizmin tone. Nëse dëshironi te qëndroni ne forme dhe te hani shëndetshëm edhe para se te shkoni për te fjetur bëni zgjedhje ushqimore me korrekte.
 
1. Buka
 
2. Patatinat
 
3. Çokollata
 
4. Akullorja
 
5. Pizza
 
6. Selinoja
 
7. Drithërat
 
8. Ëmbëlsira
 
9. Salca dhe kremra te ndryshëm
 
10. Briosh
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: KEQIJA KONSUMI MBREMJE USHQIME
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702170051
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9