7 trendet e 2017 që mund të vishni që këtë sezon   
Harrojini pasarelat, trendet më të bukura gjendjen në "Street Style".
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0
Trendet këtë vit janë të shumta dhe shumë të bukura, duke filluar që nga ngjyrat e theksuara, kostumet me pantallona, qëndisjet dhe stampat etj.
 
Ja disa nga trendet që mund të filloni ti vishni bukur që në këtë sezon që jemi.
1-Ngjyrat e theksuara dhe të forta.
 
Viti 2017 do të mbizotërohet nga ngjyrat e gjalla dhe të forta, duke transmetuar një ndjenjë të përgjithshme gëzimi. Si ti përdorni? Vishni një palë xhinse dhe sipër një triko, xhup apo pallto me ngjyrë të theksuar. Do të dukeni unike.
2-Kostumi me pantallona.
 
Kostumet janë të bukura, plot stil, klasike dhe një veshje profesionale. Edhe këtu zgjidhni një kostum me ngjyrë të fortë ose me dizenjo moderne. Visheni poshtë me një T-shirt ose një golf.
3-T-shirtet me logo.
 
Për të ekspozuar markën apo firmën tuaj të preferuara mënyra më e mirë për ta bërë është të vishni një T-shirt të thjeshtë me logon e saj. Veshja do të duket edhe më e bukur nëse e ndërthurni me detaje vintage.
4-Motivet me lule të printuara ose qëndisura.
 
Lulet janë një nga trendet e 2017. Ato janë bërë edhe më të guximshme ku mund ti përdorni që në dimër pa pritur pranverën. Zgjidhni bluza, pulovra, xhinse apo këmisha me qëndisje lulesh. 
5-Stampat.
 
Stampat do të pushtojnë 2017 duke u përdorur në xhupa, jumper, xhinse, xhaketa. Këto krijojnë një stil moderne dhe trendi.
6-Çizmet e sheshta. 
 
Ato mund të vishen me gjithçka dhe janë shumë të rehatshme.
7-Çantat e mirë strukturuara.
 
Çantat e vogla janë shumë në modë, por në përditshmëri ju nevojitet një çantë më e madhe se një clutch. Në këtë rast zgjidhni një çantë me formë të përcaktuar, të qëndrueshme dhe që nuk është as e madhe e as e vogël.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: 2017 KOSTUMET STREET STYLE TRENDET VESHJA
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1702170019
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9