Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
8 leksione dashurie që na kanë mësuar Michelle dhe Barack Obama
 
Shperndaje
ikub#: 1702170062
Çfarë na kane mësuar Barack dhe Michelle Obama? Mbi te gjitha për te dashuruar.
Çfarë na kane mësuar Barack dhe Michelle Obama? Mbi te gjitha për te dashuruar. Sepse nëse ka një çift qe ka ditur te jap një shembull te mire për sa i përket dashurisë janë pikërisht ato. Duhen, respektohen, mbështesin njeri tjetrin dhe mbi te gjitha janë bashkëpunëtor. Ja leksionet e dashurisë qe na kane mësuar qe nga shfaqja e tyre.
 
1. Shihni me vëmendje se si sillet partneri me femrat e tjera.
 
2. Te jeni ambicioz
 
3. Zgjidhni meshkuj te cilët janë krenar për ju.
 
4. Mbani sekretet tuaja ne çift.
 
5. Ndani punën nga jeta private.
 
6. Përdorni emra përkëdhelës.
 
7. Kujtoni shpesh kohet e shkuara se bashku.
 
8. Mbyllni (ndonjëherë) sytë.
 


Ventouris
Albtelecom


Postuar: 17 Shk
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BARACK OBAMA DASHURIA LEKSIONE

Albtelecom
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Digitalb


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved