8 leksione dashurie që na kanë mësuar Michelle dhe Barack Obama   
Çfarë na kane mësuar Barack dhe Michelle Obama? Mbi te gjitha për te dashuruar.
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0
Çfarë na kane mësuar Barack dhe Michelle Obama? Mbi te gjitha për te dashuruar. Sepse nëse ka një çift qe ka ditur te jap një shembull te mire për sa i përket dashurisë janë pikërisht ato. Duhen, respektohen, mbështesin njeri tjetrin dhe mbi te gjitha janë bashkëpunëtor. Ja leksionet e dashurisë qe na kane mësuar qe nga shfaqja e tyre.
 
1. Shihni me vëmendje se si sillet partneri me femrat e tjera.
 
2. Te jeni ambicioz
 
3. Zgjidhni meshkuj te cilët janë krenar për ju.
 
4. Mbani sekretet tuaja ne çift.
 
5. Ndani punën nga jeta private.
 
6. Përdorni emra përkëdhelës.
 
7. Kujtoni shpesh kohet e shkuara se bashku.
 
8. Mbyllni (ndonjëherë) sytë.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: BARACK OBAMA DASHURIA LEKSIONE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702170062
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet