Fustanet e nuseve prej tyli 2017   
Tyli fal elegancës se tij dhe bukurisë është materiali me femëror duke ju bere te ndiheni si ne përralla princeshash.
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0
Tyli fal elegancës se tij dhe bukurisë është materiali me femëror duke ju bere te ndiheni si ne përralla princeshash. Nuset qe preferojnë këtë pëlhurë kane një pamje me te vërtet te mrekullueshme pikërisht si ato ne përralla.
Fustanet te cilëve arrin ti jap jete kjo lloj pëlhure e mrekullueshme dhe vërtet unike ne llojin e vet janë te tipeve te ndryshme dhe mund te veshin nuset romantike. Mund te gjeni fustane voluminoze për ëndërrimtare te vërteta, fustane me shije hippie chic apo dhe modele me linja me te buta por nuk mbeten me pah edhe modelet moderne, alternativat janë te shumta.
 
Tyli konfirmohet ne mode sezon pas sezoni. Interpretimet e fundit te modës e kërkojnë tylin te jete i pasur dhe i çmuar, transparenca bon ton, kontraste materialesh dhe volumesh, aplikacione lulesh duke e bere kështu një pëlhurë qe merr jete. Por cilat do te jene fustanet e nuseve me te bukura për sezonin pranverë/verë 2017 ne tyl?
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANM NUSE TYLI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702170088
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9