Manikyrët dhe çantat e dorës, kombinimet më glam te momentit   
Manikyret dhe çantat e dorës si ti kombinoni për një look te bukur?
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0
Manikyret dhe çantat e dorës si ti kombinoni për një look te bukur? Frymëzohuni nga kombinimet me te bukura te momentit.
 
Manikyre dhe çanta dore janë një çift perfekt, ne kontrast apo ne te njëjtën ngjyre, makinyri dhe çanta e dorës kombinohen duke krijuar një look glamour ashtu siç sugjerojnë tendencat e viteve te fundit.
 
Manikyret e momentit preferojnë përbërje shimmer apo kremoze ne ngjyra te çelura apo nude si për shembull roza pastel apo e bardha por edhe nuancat dark si e zeza.
Për tu bindur me shume kemi seleksionuar disa nga çantat e dorës me te bukura te momentit dhe kemi zgjedhur manikyret për një kombinim perfekt.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
Klinika Vera-Virhov
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Vetëm ata qe shqetësohen për ju mund t'iu dëgjojnë edhe kur ...
RECETA E DITES

Pulë e marinuar me erëza
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: CANTA KOMBINIM MANIKYR
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702170042
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9