Si të vishni bukur një bluzë body për 2017   
Mesa duket ne këtë sezoni body sheh një kthim te madh te tij ne pasarela dhe ne gardërobën tone. Veshje tipike i një look-un ne stilin e viteve 90' por si ta vishni atë sa me bukur?
Nga ikub.al 17 Shk
 
0
0

Mesa duket ne këtë sezoni body sheh një kthim te madh te tij ne pasarela dhe ne gardërobën tone. Veshje tipike i një look-un ne stilin e viteve 90' por si ta vishni atë sa me bukur?

 

Është një veshje seksi është retro dhe përshtatet bukur me te gjitha siluetat. New entry ne gardërobën tuaj, body duhet te kombinohet me shume kujdes. Ekzistojnë dy lloje body. Modeli i body-t qe mund te vishet si bluze dhe ai qe mund te vishet si lingerie shpesh i realizuar ne tyl transparent. Body qe është ne formën e bluzës mund te vishet me çdo lloj veshje dhe është shume komod. Ndiqni videon për te kuptuar se si te kombinoni një body për te qene ne trend.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: BLUZA BODY VESHJA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1702170020
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9