Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kombinimet e ngjyrave të pazakonta në dhomën e gjumit
 
Shperndaje
ikub#: 1702240076
Dhoma e gjumit është ambienti i shtëpisë dedikuar qetësisë dhe relaksit.
Dhoma e gjumit është ambienti i shtëpisë dedikuar qetësisë dhe relaksit. Është e rëndësishme qe ambienti te jete i këndshëm dhe i arreduar mire ne baze te shijeve dhe personalitetit tuaj. Te luani me ngjyrat mund te jete një mënyrë zbavitëse për ti dhënë me shume bukuri dhomës.
 
1. Ngjyra gjallëruese për dhomën e gjumit
Ngjyrat mund te bëhen protagoniste te vërteta ne dhomën e gjumit. Luani me kombinimet e ngjyrave te cilat janë te pazakonta për ta bere ambientin me personal. Komodina te kuqe kombinojini me abazhur te zinj dhe kokën e krevatit jeshile me te bardhe për një stil natyral, kështu do te krijoni një miksim te këndshëm, origjinal dhe unik.
 
2. Dhoma e gjumit blu me te kuqe
Një kombinim i pazakontë për dhomën e gjumit është kombinimi i te kuqes me blunë. Ne te vërtet ky kombinim është shume elegant dhe përshtatet bukur për një dhome gjumi moderne apo klasike.
 
3. Ngjyrat për dhomën e gjumit klasike
Nëse jeni ne kërkim te ideve për te rinovuar dhomën e gjumit klasike guxoni me ngjyrat duke preferuar një jeshile te çelur ne mure dhe kokën e krevatit ne ngjyre ciklamine.
 
4. Dhoma e gjumit e zeze, e bardhe dhe e verdhe
Një kombinim ngjyrash për një dhome gjumi është e zeza e bardha dhe e verdha. Ky kombinim është i këshillueshëm për ato qe preferojnë një atmosfere ekzotike me element elegant.
 
5. E verdhe dhe gri për dhomën e gjumit
Një nder kombinimet e ngjyrave me te bukura vitet e fundit është kombinimi i te verdhës me gri.
 
6. Dhoma e gjumit bezhe me roze
Një kombinim ngjyrash jo i zakontë është bezha me rozën. Perfekte për ato qe dëshirojnë ti japin dhomës se gjumit një pamje romantike dhe elegante.
 
7. Dhoma e gjumit blu dhe kafe
Bluja dhe kafeja janë dy ngjyra qe kombinohen bukur bashke. Perfekt për te nxjerre ne pah një dhome gjumi ne stilin klasik.
Loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DHOMA E GJUMIT KOMBINIMI NGJYRA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved