Ventouris
Avon Mark – në tendencat e makiazhit 2017   nga AVON Cosmetics Albania 
Të gjitha benefitet në një vend!
Nga ikub.al 03 Mar
 
0
0

Avon MARKsfidon të BukurënAvon MARKsfidon të Bukurën

 

Kush tha se Ti nuk mund të kesh një look ndryshe, më guxues, më të çmendur? 

 
Avon prezanton linjën e re të makiazhit -MARK, krijuar për ato femra që nuk kanë frikë të shprehen me pamjen e tyre dhe makiazh të rënduar. Variacioni i produkteve Avon Mark përfshin edhe produktete veçanta, pëzgjedhur nga stili i guximshëm dhe cilësia.
 
Ne frymëzojmë, Ti krijon! Ky është mesazhi që Avon i jep të gjithë femrave me stil që dëshirojnë & adhurojnë të bukurën. Rezultatet mbreslënëse dhe të guximshme janë tashmë të mundura nga paleta e pasur e ngjyrave dhe liria e kreativitetit që të lejon.
 
Maskara për Volum Avon Mark Spectralash është risia HIT e padikutueshme, që ofron deri në 8 x më tepër volum pa grumbullime, njollosje apo petëzime të formulës mbi qerpikë. Pamja magnetike dhe rrezatuese sigurohet nga nuanca kremoze e syveAvon Mark, që plotëson linjën e produkteve Mark për rezultate profesionale.
 
Tipi guxues kërkon të kuqin e buzëve me ngjyrë të theksuar dhe efekt fryrës 3D, Avon Mark Plum It, i pasur me ekstratet e kolagjenit, retinolit dhe perkujdesit të kafeinës për më tepër volum dhe buzë të lëmuara.Për të përfunduar, Llaku i Thonjve me efekt XheliAvon Mark, synon lirinë krijuese, frymëzuar nga tendencat më të fundit!
 
Për më tepër rreth produkteve Avon Mark vizitoni faqen tonë:
 
 
loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ai qe ka qene aktor i fatkeqësisë tende një dite do behet sp...
RECETA E DITES

Mish derri pikant
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: AVON BUZEKUQ MAKIAZH PRODUKTE TONE
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1703030138


Digitalb


UnionBank