Ide dekori të thjeshta për shtëpinë në pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 1703060067
Thojini lamtumirë dimrit, mbusheni shtëpinë me lule.
Transformojeni shtëpinë tuja në pranverë duke sjellë ngrohtësinë, lulet, ngjyrat e ëmbla pastel, freskinë dhe gëzimin që e karakterizon këtë stinë. Ja disa ide të bukura si ta dekoroni shtëpinë për në pranverë.
1-Përdoni ngjyrën mente pastel në muret e sallonit të ndenjës.
2-Përdoni ngjyrën lejla apo lavander në objektet dekoruese apo krevatin tuaj.
3-Dekoroni karriget me ngjyra të forta dhe të gëzueshme.
4-Shtoni lulet në shtëpi. Vendosni vazo me lule ose zgjidhni letër murale me lule pranverore shumëngjyrëshe. Kjo do të dukej shumë bukur sidomos në dhomën e ndenjës.
5-Lyeni me një ngjyrë të lehtë pastel kabinat apo bufetë në kuzhinën tuaj. Kjo do ta transformojë atë në mënyrë rrënjësore.
6-Përdorni dekore me ngjyra të ndryshme. Ato mund ti vendosni në dekorimin e divanit, bibliotekës, tavolinës etj. Kjo do të sjellë ngrohtësinë, dritën dhe gjallërinë në shtëpinë tuaj.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI IDE PRANVERA SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved