Shenjat që po tregoheni një person negativ pa e kuptuar   
Mund ta mendoni veten si një person pozitiv, por në jetë nuk mungojnë rastet kur mendoni edhe negativisht.
Nga ikub.al 18 Mar
 
0
0
Ja disa mënyra që tregojnë se jeni duke u sjellur si një njeri negativ dhe nuk jeni duke e kuptuar.
 
1-Hidhni poshtë çdo ide të kolegëve tuaj.
 
Shpesh thoni se është një ide e keqe ose nuk e lëni tjetrin të mbarojë mendimin. Kjo tregon vetëm negativitet duke i bërë edhe kolegët apo miqtë tuaj të ndihen të zhgënjyer.
 
2-Shfryheni shpesh tek miqtë tuaj lidhur me problemet që keni duke mos i pyetur asnjëherë ato se si janë.
 
3-Ndiheni mirë kur dikujt tjetër nuk i ecin mirë gjërat e tyre. Në vend që të lakmoni gjënë e të tjerëve më mirë përqëndroni energjitë mbi veten tuaj.
 
4-Flisni gjithë kohës se sa e zënë jeni dhe nuk keni kohë për asgjë, pa shijuar takimin me miqtë tuaj.
 
5-E shfaqni mërzitjen tuaj me çdo njeri. Kur kaloni një ditë të keqe është e vështirë të ndihesh mirë dhe e buzëqeshur, por kjo nuk do të thotë se të tjerët janë fajtor për ditën tuaj të keqe.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Klinika Vera-Virhov
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: MENDIMET NEGATIVITETI PERSONAT SHENJAT
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703180027
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9