Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
7 modele flokësh të thjeshta për ti mbajtur çdo ditë
 
Shperndaje
ikub#: 1703200063
Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite.

Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite. Ka disa mënyra për te realizuar modele flokësh te ndryshme, te thjeshta për tu realizuar dhe për tu dukur bukur çdo dite. Me shume mundësi bishti i kalit është modeli i pare qe ju vjen ne mendje, por edhe gërsheti, topuzi këto padyshim qe mund te jene zgjedhje te thjeshta për te rregulluar flokët. Ndiqni videon për te mësuar se si mund ti kapni bukur dhe thjeshte flokët çdo dite për te qene gjithmonë te rregullta.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FLOKE MODELE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved