7 modele flokësh të thjeshta për ti mbajtur çdo ditë   
Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0

Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite. Ka disa mënyra për te realizuar modele flokësh te ndryshme, te thjeshta për tu realizuar dhe për tu dukur bukur çdo dite. Me shume mundësi bishti i kalit është modeli i pare qe ju vjen ne mendje, por edhe gërsheti, topuzi këto padyshim qe mund te jene zgjedhje te thjeshta për te rregulluar flokët. Ndiqni videon për te mësuar se si mund ti kapni bukur dhe thjeshte flokët çdo dite për te qene gjithmonë te rregullta.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Klinika Vera-Virhov
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Vetëm ata qe shqetësohen për ju mund t'iu dëgjojnë edhe kur ...
RECETA E DITES

Pulë e marinuar me erëza
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FLOKE MODELE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1703200063
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9