Ventouris
Cilat sandale do të jenë në modë për pranverë/verë 2017?   
Për ti veshur me çorape apo geta për temperaturat e periudhës dhe me pas ti kombinoni me fustan te lehte, te gjate apo te shkurtër, me funde dhe pse jo me një pale jeans.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Për ti veshur me çorape apo geta për temperaturat e periudhës dhe me pas ti kombinoni me fustan te lehte, te gjate apo te shkurtër, me funde dhe pse jo me një pale jeans.
 
Po flasim për sandalet, këpucët me te preferuara te sezonit veror dhe për tu ndihmuar te gjeni modelin e përshtatshëm për nevojat dhe stilin tuaj ndiqni artikullin deri ne fund.
 
Mesa duket sandalet e sheshta janë aksesori veror për ti mbajtur këmbët zbathur ne liri totale. Zgjedhja është veçanërisht e gjere duke filluar nga modelet për mbrëmje deri tek ato kastor për ditën.
 
Kitten heel apo takat e mesme, trendët po flasin për modele retro duke i lënë këto sandale nder modelet me te rafinuara dhe te kërkuara.
 
Sandalet ortopedike janë influencuar gjithmonë nga stili i viteve 70' dhe jo vetëm. Nder modelet me kontemporane janë ato platforme apo siç mund te themi ndryshe një take ortopedike te barabarte e cila nuk ndjek strukturën e takes klasike por thjeshte është me e zgjatur.
 
loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ai qe ka qene aktor i fatkeqësisë tende një dite do behet sp...
RECETA E DITES

Mish derri pikant
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: MODA PRANVERA SANDALE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1703200091


Digitalb


UnionBank