Dritare të lulëzuara   
Zgjedhja e luleve apo bimëve për te vendosur ne parvazin e dritareve është diçka shume e rëndësishme sepse ju lejon te keni lule gjate te gjithë vitit, me një bukuri natyrale për te dekoruar çdo ambient te shtëpisë me to.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Zgjedhja e luleve apo bimëve për te vendosur ne parvazin e dritareve është diçka shume e rëndësishme sepse ju lejon te keni lule gjate te gjithë vitit, me një bukuri natyrale për te dekoruar çdo ambient te shtëpisë me to.
 
Ne baze te llojit te dritares dhe parvazit te saj zgjidhni vazo te cilat te jene edhe dekoruese. Një vazo e gjate është e përshtatshme për disa lloje lulesh ndërsa një vazo balte janë ideale nëse do te vendosni lule me zhardhok. 
 
Bukuria e një dritare kalon përmes zgjedhjes se bimëve dhe luleve nga me te ndryshme, për shembull preferoni lule me ngjyra ne kontrast.
Mos harroni te tregoni gjithmonë kujdes për sa i përket gjetheve dhe luleve te thara dhe pastroni parvazin, apo pjatat e vazove. Për te mbrojtur bimët dhe lulet tuaja nga parazitët përdorni pleh biologjik
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
alviero
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DEKOR DRITARE LULE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1703200097
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9