Ventouris
Mobiliet që i shtojnë elegancën shtëpisë tuaj   
Zbuloni të gjitha pjesët më unike dhe moderne për një shtëpi të bukur dhe elegante.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Mobilimi dhe dekori i shtëpisë është i vështirë dhe jo gjithmonë ja arrijmë në mënyrën e duhur. Ja disa gjëra që i japin elegancë shtëpisë pa shumë mundim.
 
1-Arti në mure
 
Në vend që të mbushni muret me piktura, zgjidhni të pikturoni muret. Krijoni një lyerje të bukur dhe plotësojeni pamjen me aksesorët e shtëpisë si një vazo me lule, një llambadar etj.
2-Pasqyra
 
Investoni në një pasqyrë moderne dhe me kornizë unike në mënyrë që të ndriçoni dhe shkëlqeni shtëpinë tuja. Vendoseni atë në një pozicion strategjik në mënyrë që të reflektoj dritën natyrore. Kjo do e bëjë shtëpinë të duket më e madhe dhe më e ndriçuar.
3-Divani i thjeshtë dhe komod.
 
Një divan i thjeshtë, pos komod i dekoruar bukur me jastëkë të vegjël do të krijojë një pamje shumë moderne në sallonin e ndenjes.
4-Abazhurët apo llambat e ndriçimit. 
 
Zgjidhni një abazhur unik, apo llambadarë me detaje që bien në sy.
5-Tapeti dhe rrugicat janë të përkryer për të treguar stilin e një shtëpie. 
 
Zgjidhni dizajnë modernë dhe kombinojini bukur me pjesën tjetër të dekorit të shtëpisë.
loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Mos u dashuroni me ata qe zgjedhin fjale te bukura, por me a...
RECETA E DITES

Gatuaj për një, për veten tënde
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI KESHILLA MOBILIET NEVOJSHME SHTEPIA
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703200094


Digitalb


UnionBank