Një ushtrim i vetëm për të pasur këmbët e Gigi Hadid   
Formoni këmbët dhe vithet tuaja vetëm më këtë ushtrim.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Palestra është e vështirë dhe për pjesën më të madhe është edhe e dhimbshme. Duket se është e pamundur për ti bërë të gjitha ushtrimet dhe të punosh në mënyrë sistematike për të mbajtur një trup të bukur dhe në formë.
 
Mirëpo engjëlli i Victoria Seceret, Gigi Hadid ka një sekret të saj për të mbajtur këmbë dhe vithe të tonifikuara gjatë gjithë kohës.
 
Këto janë squats. Filloni duke hapur këmbët sa gjerësia e shpatullave dhe më pas shtrijini duart drejt kraharorit. Uluni duke përthyer gjunjët sa më shumë. Sigurohuni që shpina dhe koka të jenë drejtë, vithet të jenë mbrapa dhe gjunjët të mos dalin jashtë  gishtave të këmbëve tuaja. Qëndroni disa sekonda përkulur dhe më pas rikthehuni në pozicionin fillestar. 
 
Përsëriteni këtë ushtrim 15 herë. Kryeni disa intervale të tilla gjatë ditës. Shumë shpejt do të keni këmbë të bukura dhe joshëse si Gigi Hadid.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
Chez Moi
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID KEMBET SQUATS TONIFIKIMI USHTRIMET
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703200082
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9