DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një ushtrim i vetëm për të pasur këmbët e Gigi Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 1703200082
Formoni këmbët dhe vithet tuaja vetëm më këtë ushtrim.
Palestra është e vështirë dhe për pjesën më të madhe është edhe e dhimbshme. Duket se është e pamundur për ti bërë të gjitha ushtrimet dhe të punosh në mënyrë sistematike për të mbajtur një trup të bukur dhe në formë.
 
Mirëpo engjëlli i Victoria Seceret, Gigi Hadid ka një sekret të saj për të mbajtur këmbë dhe vithe të tonifikuara gjatë gjithë kohës.
 
Këto janë squats. Filloni duke hapur këmbët sa gjerësia e shpatullave dhe më pas shtrijini duart drejt kraharorit. Uluni duke përthyer gjunjët sa më shumë. Sigurohuni që shpina dhe koka të jenë drejtë, vithet të jenë mbrapa dhe gjunjët të mos dalin jashtë  gishtave të këmbëve tuaja. Qëndroni disa sekonda përkulur dhe më pas rikthehuni në pozicionin fillestar. 
 
Përsëriteni këtë ushtrim 15 herë. Kryeni disa intervale të tilla gjatë ditës. Shumë shpejt do të keni këmbë të bukura dhe joshëse si Gigi Hadid.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID KEMBET SQUATS TONIFIKIMI USHTRIMET

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen


Teuta


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved