Sandalet e sheshta për më shumë rehati e freski gjatë verës   
Te gjitha duhet te keni sandale te sheshta gjate verës, por për te qene sa me ne mode këtë vit, ja disa nga modelet tendence.
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Gjate verës duam te ndiheni sa me lirshëm, freskët dhe bukur. Përveç fustaneve te holle duhen zgjedhur edhe këpucët për te qene rehat. Sandalet e sheshta dhe te hapura janë ato me te përshtatshmet. Po cilat do jene tendencat e këtij viti?
Përgatituni sepse perlat do mbizotërojnë kudo.
Xhufkat gjithashtu do përdoren mjaft dhe ato do jene te të gjitha ngjyrave.
Materiali kamosh do jete gjithashtu tendence dhe do kombinohet me se miri edhe me veshjet e stinës.
Për sa iu përket modeleve, mund te zgjidhni nga ato me te thjeshtat e deri tek sandalet e sheshta te gjata si spartanet.
Ngjyra e arit do jete perfektë sidomos pas plazhit, por edhe motivet etnike do përshtaten mjaft me sezonin veror.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
alviero
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Vetëm ata qe shqetësohen për ju mund t'iu dëgjojnë edhe kur ...
RECETA E DITES

Pulë e marinuar me erëza
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FRESKIA REHATIA SANDALE VERA
Postuar nga: at.k
ikub #:
1703200079
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9