Unazat më të bukura të fejesës   
Fjala kyç është te shkëlqeni. Po flasim për diamant, gurë dhe metale te çmuara, me pak fjale po flasim unazat e fejesës
Nga ikub.al 20 Mar
 
0
0
Fjala kyç është te shkëlqeni. Po flasim për diamant, gurë dhe metale te çmuara, me pak fjale po flasim unazat e fejesës.
 
Propozimi behet gjithmonë me një unaze e cila ka shume shkëlqim dhe qe çdo sezon përshtaten bukur me trendet e reja ashtu sikurse te përshtatshme për nuset e reja.
 
Ndryshojnë metalet, ka disa periudhe ku është me i preferuar platini apo disa te tjera ku preferohet ari i kuq por gjithashtu ndryshojnë edhe gurët apo format.
Një diamant mund te jete i vetëm apo ne trilogy. Por ne vend te tij mund te jete edhe një gur rubin apo smerald gjithashtu shume te mrekullueshëm.
 
Nëse jeni duke menduar për unazën tuaj ideale, po shikoni shume modele por akoma nuk keni vendosur, atëherë ndiqni galerinë për te marre frymëzim nga trendet e reja te unazave te fejesës duke filluar nga Tiffany, Damiani, Cartier dhe emra te tjerë ne top për sektorin.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chez Moi
alviero
Nëse do të kishit mundësinë të njihnit të ardhmen
(Do të donit ta mësoni?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Për te qene te lumtur ne jete duhet thjesht t'i lini te vijn...
RECETA E DITES

Qofte peshku me salcë domatesh
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FEJESA GURE UNAZA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1703200043
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9