Probleme me ushqimin? Testi i INTOLERANCES USHQIMORE ju vjen ne ndihme...    nga VIRHOV 
Klinika Vera-Virhov
Nga ikub.al 23 Mar
 
0
0
INTOLERANCA USHQIMORE
 
Mjekesia Gjermane ne bashkepunim me Klinika Vera-Virhov, realizon testin e Intolerances Ushqimore ne Shqiperi
Rezultati del brenda dites, i shoqeruar me keshillimin nga mjeku specialist qe kryen analizen.
 
 
 
Mbi 200 elemente ushqimore te testuar ne gjakun tuaj.
Diete e personalizuar nga mjeke dietologe te mirenjohur.
 
Ky test ju jep pergjigje problemeve tuaja:
-Aknet
-Crregullimet e peshes
-Crregullimet e humorit
-Migrena
-Dhimbjet e kockave
-Pagjumesia
-Obeziteti
-Egzema e lekures
-Alergjite e frymemarrjes etj
 
 
 
Dr.Genta Dedej
Mjeke e specializuar per diagnozen laboratorike te alergjise dhe te intolerances ushqimore
Adresa: Rruga Myslym Shyri, prane Addidas
Tel: +355 686064320 / +355 682031903
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Çfarëdo moshe qe te keni mos harroni kurrë te kapeni për dor...
RECETA E DITES

Shishqebap me mish derri dhe salcë pikante
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: ANALIZA KLINIKE TEST
Postuar nga: EBeshi
ikub #:
1703230101
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9