Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?   nga Yasmine's Hotel & Restaurant 
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...
Nga ikub.al 07 Pri
 
0
0
Ne zonen aq te lakmuar te kryeqytetit, pas Piramides, eshte nje vend unik ne llojin e tij ku jemi te bindur se cdo njeri i apasionuar pas ushqimit te mire dhe vecanerisht kuzhines orientale ka qene te pakten 1 here. Besojme te gjithe e kuptuat se behet fjale per te mirenjohurin Yasmine Restaurant, i cili tashme ka nderruar adrese dhe eshte ne rrugen "Papa Gjon Pali II".
 

I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi ne gatim, Yasmine's Hotel & Restaurant ju fton te shijoni pjatat e mrekullueshme te pergatitur me shume kujdes e dashuri per te gjithe ju. 
 
 
Ne kujdesemi qe cdo detaj te jete perfekt, duke ju garantuar nje dreke apo darke ndryshe, plot atmosfere dhe shije!
 

Na gjeni ne:

Rr. Papa Gjon Pali II, pas Piramides, ish Vila 3

Facebook: Yasmine's Hotel & Restaurant

Cel: +355 674000074 
 

 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Çfarëdo moshe qe te keni mos harroni kurrë te kapeni për dor...
RECETA E DITES

Shishqebap me mish derri dhe salcë pikante
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: HOTEL KUZHINE ARABE RESTORANT
Postuar nga: ebazi
ikub #:
1704070121
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9