5 kombinime perfekte për verë   
Theksoni stilin tuaj gjatë verës me këto kombinime casuale chic.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0
Veshja gjatë verës është më e thjeshtë dhe më e lehtë. Një fustan dhe një palë sandale do të duken shumë bukur në verë pa pasur nevojën të mendoni me orë të tëra për kombinimin e stileve. Ja disa veshje të bukura, praktike dhe të freskëta që ju bëjnë të shkëlqeni në verë.
1-Bluzë me fruda dhe fund maksi.
 
Frudat janë duke pasur një moment historik në fushën e modës dhe ekspozimi i tyre bëhet shumë më mirë gjatë verës.
2-Bluzë me supe jashtë dhe culottes.
 
Kjo është një veshje elegante, e sofistikuar dhe shumë moderne.
3-Jumpsuit dhe një rrip i madh në mes.
 
Kjo është një veshje shik, luksoze, praktike dhe shumë e freskët për verë. Këtë veshje mund ta mbani shumë mirë në çdo vend dhe kohë.
4-Një fustan i gjatë i hollë dhe një çantë e vogël.
 
Fustanet e hollë dhe të freskët janë shumë të bukur gjatë verës. Kombinojeni atë me një çantë të vogël klasike dhe ja ku keni një pamje sa profesionale aq edhe femërore.
5-Fustani i gjatë pas trupit dhe sandale me takë.
 
Zgjidhni një fustan që të ketë një material dhe cilësi të mirë, dizenjo unike dhe të tregojë mirë format tuaja.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: IDE MODA VERA VESHJA
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704200034
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9