5 tradhti tipike mashkullore   
Meshkujt dhe femrat janë te ndryshëm edhe kur behet fjale për tradhti.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0
Meshkujt dhe femrat janë te ndryshëm edhe kur behet fjale për tradhti. Nëse femrat tradhtojnë për shkak se lidhja e tyre është drejt fundit, meshkujt preferojnë për tu ndjere mire me veten dhe me te tjerët, për tu ndjere te dëshiruar etj. Por cilat janë 5 tradhtitë tipike te meshkujve?
 
1. Tradhtia e moshës se mesme
Meshkujt ne këtë moshe zakonisht kërkojnë partnere te reja kjo ndodh për egon e tyre, për ti treguar vetes se vlen si dikur.
 
2. Tradhtia për adrenaline
Ne këtë rast meshkujt tradhtojnë për tu ndjere te gjalle.
 
3. Tradhtia e një nate
Mbrëmjet me konsum te larte te pijeve alkoolike ne bare apo diskoteka përfundojnë me një tradhti te tille.
 
4. Tradhtia për zakon
Kur mësohesh me diçka te tille është vështirë te "shërohesh" nga kjo sindrome. Një tradhti e tille është vështirë te kontrollohet.
 
5. Tradhtia narciste
Këta lloj meshkujsh janë tradhtare serial te cilët bien vazhdimisht ne tundim duke e konsideruar tradhtinë si një forme alternative dëfrimi.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: MASHKULLORE TRADHTI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1704200081
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9