Flokë të shkurtër për një pamje "boyish"   
Zbuloni disa modele tendence flokësh te shkurtër për një pamje "boyish" dhe me stil.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0
Prerja e shkurtër mashkullore simbolizon një femër te lire, te emancipuar, qe kërkon barazinë e sekseve dhe qe do te ketë stil te veçante. Qe prej prerjes se shkurtër te Coco Chanel te shumta janë femrat qe i adhurojnë këto modele.
Shume te shkurtra me balluke para apo te hedhur anash,me prerje te drejte apo me shkallëzim, mund te bëni zgjedhjen tuaj.
Kujt i shkojnë prerjet "boyish"? Te gjithave, por ne baze te formës se fytyrës duhet zgjedhur modeli. Nëse keni fytyre rrumbullake zgjidhni një prerje me balluke te çrregullt. Nëse keni fytyre katrore zgjidhni një prerje disi me te gjate duke i mbajtur balluket lart ose duke bere një vije anash. 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET PRERJA SHKURT
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704200083
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9