Fustanet më të bukur për në verë   
Fustanet e gjete veror ne bëjnë menjëherë te mendojmë për verën.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0
Fustanet e gjete veror ne bëjnë menjëherë te mendojmë për verën. Qoftë ne pasarelat e pranverë/verë 2017 por edhe ne rruge duket se mania e fustaneve te gjate do te jete protagoniste për këtë stine. Te freskët por shik, maxi dress veror mund ti vishni qe ne mëngjes ne zyre dhe ju mjafton një ndryshim aksesorësh për ti bere perfekt edhe për ne mbrëmje. Por cilët janë fustanet me te bukur te gjate për stinën verore.
 
1. Fustanet e gjate veror boho
Stampa green për fustanet e gjate veror ku fustani i bardhe i gjate mund te ketë stampa lulesh, te jete me shpatulla te zbukuruara.
 
2. Fustanet e gjate veror ne ngjyre te zeze
Nëse preferoni mund te vishni edhe fustan te lehte te gjate ne ngjyre te zeze për ne pune dhe nëse do te dilni për një aperitiv. Nëse adhuroni fustanet e zinj te gjate dhe minimal atëherë është mire te zgjidhni këpucë te sheshta.
 
3. Fustanet e gjata me lule
Nëse dëshironi mund te vishni fustan te gjate me impakt te lart vizual me stampa lulesh. Këto fustane do te duken bukur edhe ne dite me shi.
 
4. Fustanet e gjate etno chic
Me fustanet e gjate veror me dizajnë dhe stampa etnike merrni menjëherë një pamje verore. Kombinojini me byzylyk te shkëlqyeshëm.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN VERA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1704200071
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9