Si të shtroni një tavolinë me lule   
Me ardhjen e stinës se bukur edhe tavolina rinovohet me freskinë dhe humorin e mire qe te sjellin lulet.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0
Me ardhjen e stinës se bukur edhe tavolina rinovohet me freskinë dhe humorin e mire qe te sjellin lulet. Një tavoline e shtruar bukur.
Kombinime ngjyrash dhe arome te këndshme lulesh është zgjidhja perfekte për ti dhënë mirëseardhjen pranverës por edhe për te pritur te ftuarit tuaj ne shtëpi.
 
Këshilla është te bëni sa me te bukur tavolinën ne pranverë. Kështu rruge te lire për lule dhe ngjyra. Kompozime lulesh, vazi prej xhami por edhe prej qeramike, bime jeshile dhe kosha prej kashte te mbusha me lule. Merrni frymëzim për te shtruat dhe ju tavolinën tuaj pranverore.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shtëpia dhe kopshti
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: LULE PRANVERA SHTRIMI TAVOLINA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1704200033
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9