4 modele flokësh të shpejta dhe të bukura për të bërë kur jeni vonë    
Jeni gjithmonë me shpejtësi apo nuk keni kohe për te marre ne dore tharësen dhe krehrin?
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0

 
Jeni gjithmonë me shpejtësi apo nuk keni kohe për te marre ne dore tharësen dhe krehrin? Apo jeni shtrire ne divan duke u relaksuar dhe papritur mikja juaj ju telefonon për te dal. Mendimi i pare qe ju vjen ne mendje është si te sistemoni flokët ne një kohe te shkurtër? Ne te vërtet ekzistojnë disa mënyra dhe këshilla te thjeshta dhe te bukura për te rregulluar flokët ne minutën e fundit. Ndiqni videon per te mësuar se si te jeni gati dhe te dukeni bukur ne pak kohe.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FLOKE MODELE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1704210031
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9