6 veshjet që çdo femër me gjoks të madh duhet të ketë   
Gëzoni format e bukura që ju ka bekuar zoti.
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0
Femrat me gjoks të plotë janë gjithmonë të admiruara për format e tyre të harkuara. Mirëpo ajo që të tjetër nuk kuptojnë është se përveç linjave të bukura dhe joshëse, blerja e veshjeve të reja është një stres i vërtetë. Ja disa nga veshjet kryesorë që femrat me bust të plotë duket të kenë në gardërobën e tyre.
1-Një këmishë me kopsa që puthitet mirë dhe nuk hapet në pjesën e kopsave. Sigurohuni që këmisha të mos zbërthehet apo kopsat të hapen sapo ju bëni një lëvizje. Nëse është e nevojshme merreni këmishën një masë më të madhe.
2-Një kanotierë që mund ta vishni poshtë bluzave apo këmishave. Në këtë mënyrë nuk do të keni më problemin e dukjes së recipetave tuaja. Zgjidhni një kanotierë ngjyrë nude në mënyrë që të merrni efektin e duhur.
3-Një xhaketë që thekson supet tuaja. Në këtë mënyrë vëmendja do të largohet nga busti si dhe do të krijohet një balancim i mirë duke krijuar linja të rregullta.
4-Culottes në mënyrë që të bëni balancimin e pjesës sipër me atë të poshtme. Pantallonat me këmbë të gjera do të rrisin volumin në pjesën e poshtme duke përmirësuar proporcionet e trupit dhe duke dhënë një pamje më elegante.
5-Një veshje me dekolte të hapur në formë V-je. Kjo do të zgjasë bustin dhe do të krijojë një linjë më elegante të qafës. Në fund të fundit jeni të bekuara me linja të rrumbullakëta,  kështu që shijoni bukurinë e tyre.
6-Një fustan me bel. Ky fustan do të kamuflojë bustin e plotë dhe do të theksojë belin duke krijuar një siluetë të bukur.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: BUSTI GJOKSI KESHILLA MADH VESHJET
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704210027
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9