Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
9 sinjale për të kuptuar nëse keni rënë në dashuri
 
Shperndaje
ikub#: 1704210058
Çfarë do te thotë te dashuroni një person dhe cilat janë sinjalet për te kuptuar nëse jeni te dashuruar?
Çfarë do te thotë te dashuroni një person dhe cilat janë sinjalet për te kuptuar nëse jeni te dashuruar? Pas takimit te pare, te dyte apo te trete apo pas një frekuentimi pothuajse te gjate, përveç tërheqjes fizike keni kuptuar se ndjeheni mire se bashku. Ne fakt nuk ka asgjë te keqe te pyesni nëse ndjenjat qe keni po kthehen ne dashuri.
 
Kur dashurie vjen me shikim te pare çdo gjë duket e qarte, por ka disa situata ku dyshimet janë prezentë. Ku ndjeni emocione te forta, jeni te trembur dhe nuk arrini nëse jeni vërtet te dashuruar apo behet fjale vetëm për një pëlqim kalimtar i cili nuk do te kthehet kurrë ne një lidhje serioze. Nëse dëshironi te jeni te sigurt se jeni dashuruar vërtet, ja disa sinjale te cilat ju ndihmojnë për te kuptuar.
 
1. Tashme e keni harruar totalisht ish-in.
 
2. Dëshironi te kaloni shume kohe me te.
 
3. Nuk ju vjen keq nëse bëni kompromise.
 
4. Ai/ajo behet një prioritet
 
5. Nuk ndaloni se menduari për te.
 
6. I keni shume për zemër dëshirat e tij/saj.
 
7. Defektet e tij/saj ju duken tërheqëse.
 
8. Nuk ju interesojnë meshkujt/femrat e tjerë.
 
9. Filloni te mendoni një te ardhme me te.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA KUPTIMI SINJALE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen


Më të lexuarat


Teuta


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved