9 sinjale për të kuptuar nëse keni rënë në dashuri   
Çfarë do te thotë te dashuroni një person dhe cilat janë sinjalet për te kuptuar nëse jeni te dashuruar?
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0
Çfarë do te thotë te dashuroni një person dhe cilat janë sinjalet për te kuptuar nëse jeni te dashuruar? Pas takimit te pare, te dyte apo te trete apo pas një frekuentimi pothuajse te gjate, përveç tërheqjes fizike keni kuptuar se ndjeheni mire se bashku. Ne fakt nuk ka asgjë te keqe te pyesni nëse ndjenjat qe keni po kthehen ne dashuri.
 
Kur dashurie vjen me shikim te pare çdo gjë duket e qarte, por ka disa situata ku dyshimet janë prezentë. Ku ndjeni emocione te forta, jeni te trembur dhe nuk arrini nëse jeni vërtet te dashuruar apo behet fjale vetëm për një pëlqim kalimtar i cili nuk do te kthehet kurrë ne një lidhje serioze. Nëse dëshironi te jeni te sigurt se jeni dashuruar vërtet, ja disa sinjale te cilat ju ndihmojnë për te kuptuar.
 
1. Tashme e keni harruar totalisht ish-in.
 
2. Dëshironi te kaloni shume kohe me te.
 
3. Nuk ju vjen keq nëse bëni kompromise.
 
4. Ai/ajo behet një prioritet
 
5. Nuk ndaloni se menduari për te.
 
6. I keni shume për zemër dëshirat e tij/saj.
 
7. Defektet e tij/saj ju duken tërheqëse.
 
8. Nuk ju interesojnë meshkujt/femrat e tjerë.
 
9. Filloni te mendoni një te ardhme me te.
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA KUPTIMI SINJALE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1704210058
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9