Disa modele flokësh për ditën e intervistës për punë   
Jo gjithmonë është e lehte për te gjetur modelin e duhur për ditën e një interviste te rëndësishme pune. Ja disa ide te cilat do ju ndihmojnë.
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0
Keni një interviste pune dhe doni me patjetër ta fitoni atë vend? Edhe pse profesioni ka me shume rëndësi se pamja jua, serish atë dite duket bere kujdes ne mënyrë qe te përzgjidheni. Për t'u ndier me te sigurta për veten dhe për t'i lënë përshtypje te mira shefit tuaj te ardhshëm duhet gjetur modeli me i përshtatshëm i flokëve. 
Qëndroni larg tepricave e modeleve ekstravagante dhe zgjidhni modele te thjeshta dhe elegante. Topuzi është një prej me te preferuarat, por edhe bishti, kaçurrelat, flokët e shtrire, krehja e sofistikuar apo aksesoret delikate do dukeshin për mrekulli.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
ebuy
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET INTERVISTA MODELE PUNA
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210049
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9