Ja si të largoni majat e djegura pa shkurtuar flokët   
Nuk keni pse i sakrifikoni më gjatësinë e flokut tuaj.
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0
"Hair Dusting" është teknika e re e salloneve të bukurisë të largimit të majave të djegura. Kjo teknikë është efektive pasi asnjë femër nuk ka pse sakrifikon më gjatësinë  e flokëve për të larguar majat e djegura.
 
Tashmë dëshira për të pasur flokë të shëndetshëm dhe për të ruajtur gjatësinë është e mundur.
 
Me "Hair Dusting" ju nuk do të shkurtoni gjatësinë e flokut, por do të largoni vetëm flokët e dëmtuar.
 
 

Tune into @refinery29 To learn about HAIR DUSTING? Want your hair to be healthier & longer but without getting an actual haircut? Learn all about it on this new article.

Let me know what you think! #refinery29 #salsalhair #hairdusting #dusting #haircare #hair #hairtutorial #hairvideo #btcquickie #hairvideos

A post shared by SAL SALCEDO (@salsalhair) on

 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)
Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: DJEGUR FLOKE GJATESIA MAJAT
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704210094
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9