Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Ngjyrat e manikyreve më të pëlqyera në Pinterest të cilat mund ti përdorni gjithmonë
 
Shperndaje
ikub#: 1704210042
Për sa i përket bukurisë, make up dhe modës disa trende janë te destinuar për tu bere evergreen dhe ti rezistojnë kohës.
Për sa i përket bukurisë, make up dhe modës disa trende janë te destinuar për tu bere evergreen dhe ti rezistojnë kohës. Është fjala për nude look qe me tonet e saj natyrale është shume e afërt me ngjyrën tone te lëkurës dhe kjo gjë na pëlqen shume. Qoftë nëse behet fjale për një fustan apo për make up i realizuar ne këtë nuance.
 
Edhe bota e manikyreve dhe e thonjve nuk imune ndaj manisë nude dhe Pinterest e ka treguar këtë. Manikyri me i pëlqyer është pikërisht një manikyr ngjyre nude.
 
Ky tonalitet shume natyral ka bere për vete web-in, meritë edhe e nuancës romantike te rozës te cilën e bën perfekt ne çdo rast kur dëshironi te mbani nje look chic dhe delikat.


ventouris


Postuar: 21 Pri
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MANIKYR NGJYRA NUDE

Albtelecom
loading...
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Alviero
Chez Moi
Living


Më të lexuarat


Turizmi
Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved