Çanta shportë, tendenca më e re e sezonit   
Ndonjëherë mjafton një aksesor i vogël për te ndryshuar gjithçka. Çanta shporte është një prej tyre.
Nga ikub.al 21 Pri
 
0
0
Gjate sezonit te pranverës dhe te verës mund ta mbani një çante shporte ne vend te një çante te zakonshme. Me lëkurën e nxire, veshjet e lehta dhe ngjyrat e bukura, ajo mund te kombinohet me se miri. Këtë vit kjo çante do shndërrohet ne "it" dhe nuk do preferohet vetëm për ne plazh. 
Qofte te thjeshta apo te mbushur me xixa, pjese lëkure apo motive, çantat shporta do duken bukur. Mini, maxi, me doreza druri apo rripa te gjate, katrore apo rrethore, prej kashte apo prej bambuje, mundësitë do jene te shumta. 
Me çfarë ta vishni? Me fustan, me fund xhins apo me  xhinse moderne do dukeni për mrekulli. Me një bluze sportive dhe një pale shapka tendence do dukeni edhe me moderne. Ndërkohë nëse e kombinoni me veshje me lule do keni një pamje me romantike dhe boheme.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një dashuri e sinqerte nuk mbaron kurrë, ajo mund te ketë di...
RECETA E DITES

Sallatë me pulë, rrush dhe djathë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: CANTA SHPORTA TENDENCA
Postuar nga: at.k
ikub #:
1704210035
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9