Thojini jo dietave. Ja kapsulat magjike të dobësimit
 
Shperndaje
ikub#: 1705260066
Kapsulat te cilat ju çlirojnë nga kilet e tepërta dhe mbajnë oreksin nën kontroll! Provoni eksperiencën e rënies nga pesha, pa receta mjekësore!
Klikoni mbi foto per te porositur menjehere produktin
Kapsulat te cilat ju çlirojnë nga kilet e tepërta dhe mbajnë oreksin nën kontroll! Provoni eksperiencën e rënies nga pesha, pa receta mjekësore! Paketa përmban 30 Kapsula, mese të mjaftueshme për të testuar efektivitetin e produktit. 
 
 
WellBeing Pro Phentramine 50 - Një nga pilulat me te avancuara ne treg! Kompania WellBeingPro ka përdorur një kombinim te fuqishëm midis përbërësve te purifikuar dhe te rafinuar për te krijuar këtë pilule qe jep rezultate fantastike. 
 
 
Trimetilksantine,(emri mjekësor për Kafeinën e pastër) luan një rol thelbësor ne procesin e djegies se dhjamit dhe çdo tabletë përmban një doze te fuqishme prej 200mg. Ndihmon ne uljen e kalorive qe merrni gjate një dite duke shënjuar pjesën përgjegjëse te trurit qe kontrollon sinjalin e urisë,  pa harruar ne te njëjtën kohe t’ju mbushi me energji dhe te shmangi këputjen e trupit. Pilulat përmbajnë gjithashtu Vitaminë B3, e cila njihet si “molekula e mrekullisë” për nxitje e metabolizmit dhe rritjen e performancës fizike, L-Tirosine, një aminoacid qe është thelbësor për prodhimin e hormoneve tiroide, Dopamine, Epinefine dhe Norepinefrine. Prania e kromit qe është një  mineral natyral ndihmon ne: djegien e dhjamit, zvogëlimin e oreksit  dhe ne ndërtimin e masës muskulore (Trent & Thieding-Cancel, 1995).
                   
WellBeing Pro Phentramine 50. Provoni eksperiencën e rënies nga pesha, pa receta mjekësore!!!
 
Përdorimi:
Merrni 1-2 kapsula ne mëngjes dhe 1 kapsule ne kohen e drekës, shoqëruar me një gote te madhe me ujë. Është e këshillueshme te filloni me 1 kapsule ne dite ne mënyrë qe te caktoni sakte masën e lejuar qe suporton trupi juaj. Rekomandohet qe te qëndroni te hidratuar përgjatë gjithë kohës qe merrni kapsulat ne mënyrë qe te shmangni ndonjë kundër-efekt nga përmbajtja e kafeinës. Asnjëherë mos e tejkaloni masën e 3 kapsulave ne një dite. N.q.s keni problem me gjumin mos merrni pilula pas orës 3.
 
Klikoni mbi foto per te porositur menjehere produktin
 
Përbërësit:
Kafeine 220mg, Vitaminë B3 25mg (156% RDA), L-Tirosine 50mg, Pjepër i Hidhur 30mg, Ekstrakte nga çaji Jeshil (45% EGCG) 15mg, Krom 130mcg (325% RDA), HPMC Capsul, Ngjyrues (Dioksid Titaniumi, Shkëlqyes blu FCF)  
 
Informacion paralajmërues:
Mos e tejkaloni masën ditore te rekomanduar me sipër. Ky produkt nuk këshillohet për gratë shtatzëna ose ato qe ushqejnë foshnjën me gji, personat nen 18 vjeç, personat qe janë alergjik ndaj kafeinës apo ata qe janë nen efektin e kurave. Asnjëherë mos e tejkaloni masën e 3 kapsulave ne një dite. N.q.s keni problem me gjumin mos merrni pilula pas orës 3. Përdoruesit e anti-depresantve duhet te këshillohen me pare me mjekun përkatës. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zëvendësojnë ditën baze ushqimore dhe një jetese te shëndetshme. . Efektet anësore me këtë produkt ndodhin rralle, por gjithsesi ne çdo rast kundër-reagimi, ndërpriteni menjëherë përdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shëndetit. Duhet te reduktoni përdorimin e kafeinës ndërkohë qe merrni kapsulat. Mbajeni produktin ne një vend te thate me temperature ambienti. Përdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e përdorni n.q.s vula e sigurisë është e dëmtuar. Mbajeni larg nga fëmijët.
 
Ky produkt është i përshtatshëm për Vegjetarianët!
Klikoni mbi foto per te porositur menjehere produktinShfleto artikuj te tjere per: DIETA DOBESIM KAPSULA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved