Ventouris

Tema (Aksesorë)
Nuk ka nen-kategori
Tik-Tak, Tik-Tak, modelet më glamur të orëve që duhet të mbani për sezonin veror 2017.
Postuar: Para 3 ditesh
Ka gjithmonë disa trende, të bukura ose më pak të bukura, që mund t’ua shohim të gjithëve.
Postuar: Para 9 ditesh
Diamante, perla, ar, ja çfarë kane zgjedhur VIP-at këtë vit për te shkëlqyer ne Cannes.
Postuar: Para 10 ditesh
Lirika Matoshi ka përhapur tendencën më të re të modës falë getave rrjetë të punuara me lule, qëndisje apo gurë.
Postuar: Para 12 ditesh
Për te qene tendence, ja si ta zgjidhni dhe si ta mbani byzylykët e këmbës.
Postuar: Para 12 ditesh
E dimë se çdo gjë që promovohet nga personazhet e famshëm ka të gjitha shanset të bëhet trendi i radhës. Dhe kështu ka ndodhur dhe me vëthët me xhufka.
Postuar: Para 13 ditesh
Kur vjen çështja te aksesorët, syzet e diellit janë pjesa më e lehtë për tu gjetur në një kombinim veshjeje. Dhe me verën që është te cepi, janë të shumtë ata që janë vënë në kërkim të tyre, për të...
Postuar: Para 17 ditesh
Vera, pija e Perëndive, është pa diskutim një nga pijet më me identitet që na shoqëron gjatë gjithë vitit. Por ka diçka të shtuar, më tërheqëse në një gotë verë të ftohtë në ditët e nxehta e me shumë...
Postuar: Para 17 ditesh
Për t'u dukur bukur me syzet e diellit, ja si t'i zgjidhni ato me kujdes dhe ne përputhje me morfologjinë e fytyrës.
Postuar: Para 18 ditesh
Koha e ngrohtë thërret për sandale, por përpara se ti vishni dhe të nxirni gishtat e këmbës ju keni nevojë për një manikyr të freskët në to.
Postuar: Para 25 ditesh
Syzet pasqyrë kanë qenë dhe mbeten ende trend në modë dhe pëlqehen shumë në të gjithë botën nga të gjitha gjinitë dhe moshat.
Postuar: Para 27 ditesh
Jeni gati te njihni te gjitha modelet e kapelave pranverë/verë 2017?
Postuar: Para 31 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank