4614 artikuj aktive


Flokë me te shkëlqyeshëm dhe te çelur?
Postuar: Para 1 ore
Kryesisht të lidhura me make up0in tuaj apo me pastërtinë. Pranojeni, nuk ka asgjë të keqe të gënjeni për tu dukur sa më mirë dhe natyrale. Apo sa me femërore! Në fund të fundit, për sa kohë nuk...
Postuar: Para 4 oresh
Ja disa prej yjeve të cilat hedhin poshtë faktin e mirënjohur se make up luan rolin kryesor në bukurinë tuaj. Ato jo vetëm vërtetojnë të kundërtën, por gjithashtu mund të thuhet se duken edhe më të...
Postuar: Para 5 oresh
Aksesoret për flokë me lule janë tendenca e re pranverë/verë 2015.
Postuar: Para 25 oresh
Joshja dhe te qenit tërheqëse jo gjithmonë ka lidhje me anën fizike te femrës. Me se shumti, ajo qe bën një femër te tille, është mënyra e të impostuarit.
Postuar: Para 3 ditesh
Jo gjithmonë është e thjeshte te rregullohesh çdo dite sa me bukur dhe te dukesh e përkryer. Fatmirësisht ka disa gjeste qe do ju ndihmojnë t'ia dilni duke harxhuar vetëm disa sekonda.
Postuar: Para 3 ditesh
Për këmbë me te bukura këtë vere, ja çfarë duhet te bëni qe tani.
Postuar: Para 3 ditesh
Maskat për flokë janë aleatet me te mira te bukurisë tone. Po ju tregojmë disa receta te ndryshme për flokë te ndryshëm.
Postuar: Para 3 ditesh
Aktore dhe personalitete te showbiz te cilat ndryshojnë vazhdimisht look dhe duken përsëri perfekte, ja cilat janë ato
Postuar: Para 4 ditesh
Ka disa ditë, kur mungesa e kohës apo dëshirës, na bën mos ti lajmë flokët por ti mbajmë edhe një ditë tjetër ashtu.
Postuar: Para 4 ditesh
Është e vështirë për tu pranuar por e vërtetë. Në bazë të pamjes tuaj fizike, ju mund të gjykoheni apo paragjykoheni nga të gjithë.
Postuar: Para 5 ditesh
Po ju sugjerojmë disa këshilla bukurie te çuditshme te cilat funksionojnë vërtet dhe ju vijnë ne ndihme kur keni nevoje.
Postuar: Para 5 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt