VentourisMe flokët e gjate bionde, te bute dhe plot shkëlqim, Gigi Hadid mund te provoje çdo lloj modeli qe preferon, por ne përgjithësi ajo zgjedh thjeshtësinë.
Postuar: Para 7 oresh
Një nder trendët e fundit për ti mbajtur ne plazh janë tatuazhet e përkohshëm.
Postuar: Para 7 oresh
Një produkt organik me efekte fantastike në lëkurë dhe flokë.
Postuar: Para 8 oresh
Sipas ekspertëve koreanë të bukurisë ky është sekreti i një lëkure të re dhe plot shkëlqim.
Postuar: Para 9 oresh
Çfarë buzëkuqi te zgjidhni qe dhembet te duken me te bardhe dhe buzëqeshja vezullitëse? Zbuloni ngjyrat e përshtatshme.
Postuar: Para 31 oresh
Tashme ne web prej kohesh është e pamundur te mos e keni ndeshur Black Mask, një produkt qe mesa duket ka bere për vete një pozicion te veçan ne wish-listen e çdo beauty addicted.
Postuar: Para 31 oresh
Nëse jeni ende duke kërkuar për buzëkuqin ‘nude’, ngjyrë mishi, na lini t’iu prezantojmë me një të tillë që ka lindur në një dekadë për të cilën bota e modës ka ende nostalgji.
Postuar: Para 32 oresh
Sytë apo buzët, ke te vini me ne pah? Ja si t'i përshtatni te dyja sa me mire për një pamje vezulluese.
Postuar: Para 2 ditesh
Ngjyra pastel, nuanca jeshileje, metalike... Zbuloni te gjitha tendencat e manikyrit për sezonin veror.
Postuar: Para 2 ditesh
Frymëzohuni nga modelet më të bukura të manikyrit stil detar.
Postuar: Para 3 ditesh
Të gjithë femrat do të dëshironin një ditë speciale për veten e tyre për tu relaksuar dhe shijuar një manikyr dhe pedikyur tek estetistja.
Postuar: Para 3 ditesh
Bionde natyrale apo e lyer, e artë, platin apo fije të verdha, pa marrë parasysh se çfarë lloj bionde jeni këto 8 këshilla janë shumë të vlefshme për ju.
Postuar: Para 3 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank