4167 artikuj aktive


Keni probleme me zbokthin?! Tashmë vjen një zgjidhje e thjesht dhe shumë efikase. Përpos shampos dhe maskës së duhur për flokun tonë, jo gjithmonë marrim rezultatin qe ne dëshirojmë.
Para 14 oresh
214 Lexime 0 Komente 0 VotaNëse jeni duke kërkuar vëmendje apo thjeshte dëshironi ti bëni ato te duken me te mëdhenj, po ju tregojmë disa mënyra make up-i qe ju te dukeni te mrekullueshme ne çdo kohe.
Para 37 oresh
586 Lexime 0 Komente 0 VotaNjë alternative e mire dhe e zgjuar për verën e nxehte është modeli i flokëve gjysme te kapura.
Para 40 oresh
359 Lexime 0 Komente 0 VotaPo ju tregojmë disa sugjerime te nevojshme për ta luftuar.
Para 3 ditesh
769 Lexime 0 Komente 0 VotaI kuq, portokalli, vishnje... Ja ngjyrat e preferuara te buzëkuqeve për këtë sezon.
Para 4 ditesh
439 Lexime 0 Komente 0 VotaE ngushte, e gjere, e bute etj, cilado qofte mënyra, gërsheti është nder modelet kundër te nxehtit me ne mode për sezonin. Mendoni se është shume i zakonshëm? Atëherë provoni disa modele me te vërtet...
Para 4 ditesh
475 Lexime 0 Komente 0 VotaDëshirë për te ndryshuar rrënjësisht modelin e flokëve? Ja disa tendenca për t’i prere shkurt ata.
Para 5 ditesh
544 Lexime 0 Komente 0 VotaJa si te reagoni për një fytyre te hidratuar edhe ne periudhën e verës, po ju tregojmë disa këshilla për një lëkurë perfekte edhe me pushime.
Para 5 ditesh
535 Lexime 0 Komente 0 VotaEfekti i lagur nuk do te thotë thjeshte flokë te njome pak minuta para se te dilni nga shtëpia, por duhet te mësoni një metode për te kompletuar stilimin.
Para 6 ditesh
437 Lexime 0 Komente 0 VotaDoni që ne sezonin e ri te ndryshoni modelin e flokëve? Ndiqni disa nga tendencat.
Para 7 ditesh
539 Lexime 0 Komente 0 VotaMake up-i bronze është bere pjese e rutinës se femrave kur temperaturat rriten. Ky look është perfekt për stinën e verës sepse mund te mbahet lehtësisht gjate ditës dhe ju ndihmon për një grim te...
Para 7 ditesh
273 Lexime 0 Komente 0 VotaNdryshe nga French manikyri qe jemi mësuar ja cila është tendenca me e re e lyerjes se thonjve.
Para 9 ditesh
375 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan