Tema (Stiliste)
Nuk ka nen-kategori
Mësoni të gjitha këshillat që duhet të dini nga diva e stilit Audrey Hepburn.
Postuar: Para 18 ditesh
Java e Modës ka përfunduar zyrtarisht.
Postuar: Para 47 ditesh
20 vjet nga ndarja e saj nga jeta, Londra përkujton Lady Dianën, princeshën e dashur për popullin dhe ikonën e padiskutuar të stilit me muzeun “Diana: Her fashion story” i cili është hapur disa ditë...
Postuar: Para 56 ditesh
Shikoni të gjitha veshjet e prezantuara në koleksionin vjeshtë 2017 të Balmain në Javën e Modës në Paris.
Postuar: Para 56 ditesh
Bella Hadid po dominon javët e modës nga Nju Jorku në Londër. Së fundi, në pasarelat e Milanos u shfaq e veshur si Zorro.
Postuar: Para 2 muajsh
Me ardhjen e saj, hapen eventet më të rëndësishme të modës. Le të shohim imazhet e modeles në sfilatat VD/2017, ndërsa jemi në pritje ta shohim në Milano më 24 shkurt.
Postuar: Para 2 muajsh
Ja si te visheni bukur me dhe stil duke përdorur ngjyrën me tendence te sezonit pranvere-vere.
Postuar: Para 3 muajsh
Pavendosmëri në stil për takimin e parë? Ja kombinimet për të mos gabuar...
Postuar: Para 3 muajsh
Prezantohet koleksioni i ri i Chanel paraverë 2017 në Paris.
Postuar: Para 3 muajsh
Gigi Hadid ka realizuar një set fotografik për fushatën më të re të Max Mara për Aksesorët: çanta e re kult dhe syzet.
Postuar: Para 3 muajsh
Tommy Hilfiger prezanton koleksionin TommyXGigi Spring 2017, të dytin “capsule collection” dizenjuar në bashkëpunim me modelen Gigi Hadid, ambasadore globale për linjën “womenswear”.
Postuar: Para 3 muajsh
Koleksioni Pranverë/verë 2017 i Jimmy Choo.
Postuar: Para 3 muajsh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9