Tema (Çanta)
Nuk ka nen-kategori
Ekstremet janë përqafuar, siç ndodh gjithmonë më një ide të re edhe nga moda. Koleksionet e Pranverë 2017, në bazë të brendeve më të mëdhenj të botës sugjerojnë nëse nuk ke një cantë XX-L ose XX-S...
Postuar: Para 2 ditesh
Ndonjëherë mjafton një aksesor i vogël për te ndryshuar gjithçka. Çanta shporte është një prej tyre.
Postuar: Para 8 ditesh
Stil, glamour dhe shije ne çantat "it" te sezonit.
Postuar: Para 15 ditesh
Zbuloni se cilat do jene disa nga modelet tendence te çantave pranverore.
Postuar: Para 22 ditesh
Femrat janë të apasionuar pas çantave dhe çdo blerje e tyre u duket me vlerë.
Postuar: Para 25 ditesh
Nuancat e ngjyrës rozë janë tendencë e Pranverë/Verës 2017.
Postuar: Para 32 ditesh
Nëse pëlqeni aksesoret e shkëlqyeshëm qe zbukurojnë look-un tuaj ne mënyrë unike dhe origjinale nuk mund te humbisni një nder trendet e modës për pranverë/verë 2017.
Postuar: Para 36 ditesh
Adresoret Disney nuk janë te rezervuara vetëm për vajzat e vogla. Ja disa çanta interesante qe mund t'i mbajnë te rriturat.
Postuar: Para 39 ditesh
Çanta që do të pushtojë duar e femrave në çdo vend të botës.
Postuar: Para 39 ditesh
6 çantat më të bukura që mund të keni për sezonin e pranverës.
Postuar: Para 46 ditesh
Lëkurë, kamosh, te thurura dhe me ngjyra nga me te ndryshmet, ja modelet tendence te çantave për pranverën 2017.
Postuar: Para 48 ditesh
Çanta që duhet të mbani sipas moshës që keni.
Postuar: Para 54 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9