VentourisDasma celebrohen shume dhe çdo njëra ëndërron diçka ndryshe duke kërkuar gjithmonë një mënyrë origjinale për te mbetur mbase edhe ne mendjen e te ftuarve për një kohe te gjate.
Postuar: Para 15 oresh
Kohet e fundit ishte dasma me e pritur ajo e Pippa Middleton e cila kurorëzoi dashurinë e saj me miliarderin James Matthews.
Postuar: Para 36 oresh
Dasma e Pippës dhe financierit James, ishte një përallë, sepse cdo gjë kishtë të bënte me përrallën. Shpërndarja e luleve gjithashtu.
Postuar: Para 2 ditesh
Pippa Middleton dhe financieri James Matthews, thanë ‘Po unë dua’, në një ceremoni madhështore private në kishën Sant Mark. E gjitha ishte një cështje mbretërore, as më pak e as më shumë.
Postuar: Para 2 ditesh
Koleksioni i fustaneve te nuseve Colet 2018 është një linje me te vërtet e mrekullueshme qe i magjeps te gjitha femrat me linja te buta dhe romantike por ku nuk mungojnë as fustanet klasike apo ato...
Postuar: Para 3 ditesh
Një sukses i madh i viteve te fundit për sa i përket modeleve te flokëve për nuse janë dhe gërshetat me një pamje romantike por dhe shume elegante. Modele flokësh te mbledhur apo gjysme te mbledhur,...
Postuar: Para 6 ditesh
Muzika është ajo që ndan një dasmë të suksesshme nga një dasmë shumë të suksesshme. Është shumë e rëndësishme ta zgjidhni me kujdes atë.
Postuar: Para 7 ditesh
Jeni ne kërkim te një fustani nusesh perfekt dhe nuk dini cilin te zgjidhni?
Postuar: Para 7 ditesh
Nder ngjyrat e modës për sa i përket trendëve te ceremonisë se dasmës është dhe ngjyra lajthi perfekte për dasme shik.
Postuar: Para 7 ditesh
Patjetër qe ne ditën e dasmës një nuse duhet te shkëlqeje dhe për te arritur qëllimin fillimisht duhet te mendoje për grimin dhe flokët por me pas edhe për te shkëlqyer dekoltenë me bizhuteritë e...
Postuar: Para 9 ditesh
Mesa duket dasmat do te kenë një ngjyre te vetme dhe do te quhet blu niagara dhe do te jete ngjyra me ne trend.
Postuar: Para 9 ditesh
Nëse keni gjetur princin e Kaltër dhe dëshironi një dasme prej përrallash ajo qe ju mungon është fustani i duhur dhe i cili duhet te jete patjetër si një princeshe
Postuar: Para 12 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank