Hedhja e buqetës se nuses ka një kuptim qe mbase pak veta e njohin edhe pse është një nder momentet me te bukur te ceremonisë se dasmës.
Postuar: Para 7 oresh
Tradite ne krijimtari dhe dëshirë për te surprizuar, koleksioni 2017 nga Nicole Spose është krijuar nga stilistja Alessandra Rinaudo.
Postuar: Para 32 oresh
Me çfarë këpucësh keni vendosur te ecni drejt altarit? Për një nuse, këpucët e duhura janë te rëndësishme.
Postuar: Para 2 ditesh
Nder tendencat 2017 dedikuar nuseve nuk mund te mungonte dhe tendenca off shoulder. Për se behet fjale?
Postuar: Para 5 ditesh
Fustanet e nuseve me lule janë një nder tendencat me romantike te lidhura me pranverën.
Postuar: Para 6 ditesh
Nëse ëndrra juaj qe fëmijë ishte te visheshit si një sirene përrallash, përgjigja e duhur për ta realizuar është fustani i nuses.
Postuar: Para 7 ditesh
Modelet më të bukura të fustaneve të shoqëruesve të nuseve.
Postuar: Para 8 ditesh
Koleksionet e fustaneve te nuseve 2017 kane prezantuar vello për te gjitha shijet te kombinuara me çdo krijim, aksesor te sofistikuar dhe femërore te realizuara ne gjate te ndryshme me ose pa...
Postuar: Para 9 ditesh
Fjala kyç është te shkëlqeni. Po flasim për diamant, gurë dhe metale te çmuara, me pak fjale po flasim unazat e fejesës
Postuar: Para 10 ditesh
Kthimi i dantellës është një tendence mode 2017 shume e njohur e këtij materiali kaq romantik dhe retro duke u shfaqur kështu ne shume koleksione bridal.
Postuar: Para 13 ditesh
Fustani i nuseve me te çare është shume ne mode për 2017 edhe pse këto modele fustanesh nuk dalin kurrë nga moda.
Postuar: Para 14 ditesh
Zbukuroni flokët me aksesorët e duhur në ditën më të bukur të jetës tuaj.
Postuar: Para 15 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9