marketkonekt


Çantat Gucci 2014-15, koleksioni vjeshtë/dimër
Çantat Gucci 2014-15, koleksioni vjeshte/dimër 2014-15 për maison italian paraqitet mes ngjyrash te theksuara dhe atyre pastel.
Ushqyerja kundër celulitit
Celuliti mund të shkaktohet nga një ushqyerje e varfër me fibra dhe e pasur me glucide dhe lipide. Për ta zhdukur duhet ushqyerje e ekuilibruar. Nuk është fjala për zvogëlim të sasive, por për zgjedhje korrekte të tyre.
Sa më pak grim, më mirë për fytyrën tuaj
Grimi veror kërkon kujdes të veçantë: shmangni shtesat e rënda dhe më mirë vendosni për pudra të lehta apo nëse teni i juaj i lëkurës ua lejon atëherë vendosni kremra të ndryshme të cilat natyrisht që nuk duhet të jenë të rënda.Bukuria
Sa më pak grim, më mirë për fytyrën tuaj
Grimi veror kërkon kujdes të veçantë: shmangni shtesat e rënda dhe më mirë vendosni për pudra të lehta apo nëse teni i juaj i lëkurës ua lejon atëherë vendosni kremra të ndryshme të cilat natyrisht...
Moda
Çantat Gucci 2014-15, koleksioni vjeshtë/dimër
Çantat Gucci 2014-15, koleksioni vjeshte/dimër 2014-15 për maison italian paraqitet mes ngjyrash te theksuara dhe atyre pastel.
Shendeti dhe Fitness
Ushqyerja kundër celulitit
Celuliti mund të shkaktohet nga një ushqyerje e varfër me fibra dhe e pasur me glucide dhe lipide. Për ta zhdukur duhet ushqyerje e ekuilibruar. Nuk është fjala për zvogëlim të sasive, por për...
Psiko-Sociale
Si ta kuptoni nëse ai e ka harruar ish të dashurën e tij
Nëse lidhja ka zgjatur prej disa vitesh ose ndarja ka ndodhur së fundmi, është e kuptueshme që anekdotat që i përkisnin asaj, ndonjëherë edhe mund të thuhen në biseda e sipër.
Dita e dasmes
Fustanet luksoze dhe te mrekullueshme te Riki Dalal
Riki Dalal prezanton një koleksion te mrekullueshëm te fustaneve te nuseve, modele luksoze dhe shume glamour. Ne këtë koleksion modelet protagoniste janë ato sirene te cilat tregojnë siluetën...
Argëtim
Gjashtë periudha dashurie
Seksi i mirë kurrë nuk mungon në lidhjen e sapofilluar, mirëpo eksitimi fillestar nuk zgjat tërë jetën. Çfarë duhet bërë më vonë?
Shtepia
Tendencat e grilave në shtëpi për 2015
Ja disa ide te mrekullueshme për te arreduar shtëpinë tuaj me grilla dhe jo vetëm kaq, ato mund ti përdorni edhe për te ndare ambientet brenda shtëpisë me stil.
Nena dhe femija
Faktorët që vënë në rrezik pjellorinë
Ndikojnë negativisht në aftësinë konceptuese si dhe në zhvillimin e fetusit këto faktorë.em

Horoskopi Yjor
1 shtator 2014

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit
Me te lexuar

Sondazh
Këngëtaret e reja
(Performancat e tyre shoqërohen prej shumë të rinjsh dhe adoleshentë. Ata ndodhen aty se ju pëlqen?)
ilma
Komentet e Fundit
Une komentoj
Para 23 oresh
Thashe se jane thonj te bukur njashtu kam boll me shit
Para 29 oresh
Mi bjerni mua disa paketa thonjsh
Para 30 oresh
kam ber gjoksin me selikon po nuk jam e kenaqur me ka dal shum I vogel egziston ndonje gjee per ta zmalluar pak ..se jam
Para 42 oresh

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

spitaliamerikan

dga