ebuy.al
Alexa Alexa


Baltë anticelulit, lamtumirë lëkurë portokalli!
Studime dhe kërkime mjekësore kane treguar se aplikimi konstant dhe i përpiktë (1-2 here ne jave) e kësaj përbërje te çmuar janë te gjendje te përmirësoje dukshëm pamjen e këmbëve, muskujve gluteal, kofshëve dhe barkut, nga shenjat qe femrat i tremben me se shumti, celuliti.
Një pranverë e artë
Janë te shumta tendencat e reja te modës për 2014 qe karakterizojnë stinën pranvere/vere.
Seksi në shtatzëni, këshilla për ta përjetuar sa më mirë
Për shume çifte, muajt e shtatzënisë shndërrohen ne një periudhe te mungesës totale te marrëdhënieve seksuale, për shkak te disa frikërave qe rrjedhin nga tabu te cilat ne te vërtetë janë veçse te gabuara.


hygeia655x90

Bukuria
Baltë anticelulit, lamtumirë lëkurë portokalli!
Studime dhe kërkime mjekësore kane treguar se aplikimi konstant dhe i përpiktë (1-2 here ne jave) e kësaj përbërje te çmuar janë te gjendje te përmirësoje dukshëm pamjen e këmbëve, muskujve gluteal,...
Moda
Një pranverë e artë
Janë te shumta tendencat e reja te modës për 2014 qe karakterizojnë stinën pranvere/vere.
Shendeti dhe Fitness
Pse duhet të konsumojmë oriz
Konsumi i përditshëm i orizit jo vetëm që e bën më të lehtë dietën, por është e lidhur edhe me përmirësimin e shëndetit të gjithanshëm.
Psiko-Sociale
10 zakone të pasjellshme që i bëni përditë
Mungesa e sjelljes së duhur mund të jetë një zakon i përditshëm, i cili edhe mund t’i shpëtojë vëmendjes, por a silleni ju siç duhet? Zbuloni nëse pa dashje bëni ndonjë sjellje të pahijshme.
Dita e dasmes
Fustanet e nuseve glamour dhe romantik nga Sottero & Midgley
Është mbase një nder koleksionet me te bukur dhe te shkëlqyeshëm për sa i përket fustaneve te nuseve. Koleksioni i propozuar nga Sottero & Midgley për 2014 është me te vërtet i mrekullueshëm.
Argëtim
Me thuaj çfarë pi në takimin e pare të të them kush është ai
Birre, whisky, lëng frutash, vere... Ajo çka ai pi ne takimin e pare tregon shume mbi marrëdhënien qe do krijohet mes jush. Zbulojeni!
Shtepia
Dekorimi special i dhomës së fëmijës
Për çdo prind, fëmija i tij është me i miri dhe me i veçanti. Zgjidhni një dekorim ndryshe nga te tjerët.
Nena dhe femija
Seksi në shtatzëni, këshilla për ta përjetuar sa më mirë
Për shume çifte, muajt e shtatzënisë shndërrohen ne një periudhe te mungesës totale te marrëdhënieve seksuale, për shkak te disa frikërave qe rrjedhin nga tabu te cilat ne te vërtetë janë veçse te...

Horoskopi Yjor
25 prill 2014

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit
Me te lexuar

Sondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?Komentet e Fundit
bombers, helicopter gunships, missile systems, cluster bombs, chemical and other nike blazer http://www.chocoline.fr/im
Para 11 min
(jg) Jerry Berry, and family. Tom Bush worked seven inning for the win, and low concord 11s http://www.ybfwrb.org/image
Para 5 oresh
directly after school. concords for sale http://tacstrat.com/images/jordan11concord.html
Para 5 oresh
Ej po ky "grejpfruti" nuk figuron ne fjalorin shqip. Te pakten akoma jo. Po mundohuni pak dhe gjejeni perkthimin e tij.
Para 6 oresh


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan