Tema (Fitness)
Nuk ka nen-kategori


 
321 artikuj aktive


Niseni vitin duke i bërë mirë shëndetit dhe trupit tuaj.
Postuar: Para 5 ditesh
Palestra 2-3 herë në javë ka të njëjtin efekt pozitiv në shëndet si ushtrimet e përditshme.
Postuar: Para 11 ditesh
Është e vërtet se te ecurit është një nder ushtrimet me te lehta dhe efikase, pothuaj aspak shpenzim ekonomik dhe energjish dhe mund te përfitoni rezultate te mira për sa i përket formës fizike dhe...
Postuar: Para 13 ditesh
Kryeni këto ushrime çdo ditë për të marrë trupin që keni ëndërruar prej vitesh vetëm në një muaj.
Postuar: Para 15 ditesh
Hula hooping është një lojë e këndshme për fëmijët. Edhe për të rriturit, hula hooping mund të jetë një nga format më të thjeshta të ushtrimeve dhe më të dobishme në planet! Lexoni top arsyet pse...
Postuar: Para 19 ditesh
Dëshira për të pasur një trup të bukur dhe të dukeni e mahnitshme me rroba banjo nuk është shumë e vështirë për tu arritur.
Postuar: Para 20 ditesh
Jeni duke bërë gjithçka, por sërish nuk po bini në peshë? Ka disa arsye
Postuar: Para 28 ditesh
Ushtrimet e duhura për të forcuar fundshpinën.
Postuar: Para 30 ditesh
Të gjitha ushtrimet për të larguar dhimbjet dhe gungën më kurriz.
Postuar: Para 33 ditesh
Kujdesi nuk është kurrë i tepërt…
Postuar: Para 36 ditesh
Dëshironi trup të bukur? Ja si ta arrini.
Postuar: Para 38 ditesh
Video do ju tregojë gjithçka që duhet të dini.
Postuar: Para 41 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet