Tema (Lulet)
Nuk ka nen-kategori
Sezoni i dasmave zakonisht është vera, po ku ka më romantike se një dasmë nën gjethet e vjeshtës ose flokëve të dëborës...
Postuar: Para 6 muajsh
Buqetat më të bukura të dasmave për vjeshtë.
Postuar: Para 7 muajsh
Jeni te pa vendosura për formën dhe për lulet e buqetës tuaj ne ditën e dasmës? Ja disa propozime te bukura qe vijnë nga Instagrami.
Postuar: Para 8 muajsh
Thonë se është fustani qe zgjedh nusen dhe ndonjëherë ka ndodhur është perse nuset ishin te sigurta për zgjedhjen e tyre, sytë i kane mbetur tek një tjetër fustan te cilin as nuk e kishin konsideruar...
Postuar: Para 9 muajsh
Ka shume kritere te cilët duhet te merren ne konsiderate për te zgjedhur buqetën tuaj te nuses. Ngjyra dhe stili i fustanit, modeli i flokëve, shijet personale, llojet e luleve dhe ngjyrat e tyre....
Postuar: Para 9 muajsh
Buqeta duhet të jetë e kombinuar me veshjen e nuses...
Postuar: Para 9 muajsh
Kompozimet e luleve me livande janë perfekte për një dasme plote arome dhe romantike ne te njëjtën kohe.
Postuar: Para 10 muajsh
Jeni ne kërkim te ideve për buqetën e nuses? Ja 10 tendenca top për 2016.
Postuar: Para 11 muajsh
Buqeta e nuses me tulipan është perfekte për ato qe dëshirojnë te organizojnë një dasme ne pranverë duke i dhënë një ngjyra dhe freski pamjes se nuses.
Postuar: Para 13 muajsh
Te zgjidhni një buqete nusesh me trëndafila është një ide shume e bukur, romantike dhe shik për te gjitha ato nuse qe dëshirojnë një stil elegant dhe te sofistikuar për ditën e dasmës.
Postuar: Para 14 muajsh
Një lule ideale për një ceremoni provinciale cilido qofte sezoni ku do te zhvilloni ceremoninë e dasmës kjo lule kombinohet ne mënyrë perfekte me tonalitet pastel te luleve verore dhe me frutat...
Postuar: Para 16 muajsh
Buqeta e nuses bizhu për tradite behet me lule te freskëta por tashme bukuria e shkëlqimit te gurëve kane bere për vete stilistet e specializuar ne modën bridal për te krijuar buqeta bizhu.
Postuar: Para 17 muajsh

1 2 3 4 5 6 7 8Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9