Ventouris

Tema (Lulet)
Nuk ka nen-kategori
Dasma e Pippës dhe financierit James, ishte një përallë, sepse cdo gjë kishtë të bënte me përrallën. Shpërndarja e luleve gjithashtu.
Postuar: Para 3 ditesh
Lulja e Diellit, është një lule nga më të guximshmet në formën dhe ngjyrën që ka, e ekspozuar për të falur bukuri dhe një simbol i Diellit. Dhe nuk ka asgjë të keqe nëse e doni këtë lule në ditën...
Postuar: Para 30 ditesh
Ka shume mënyra për ti dhënë ngjyra dhe stil ceremonisë tuaj te dasmës dhe midis këtyre sigurisht qe është dhe buqeta e nuses. Me trëndafila apo zambak, e rrumbullaket apo e zgjatur ja cilat janë...
Postuar: Para 34 ditesh
Hedhja e buqetës se nuses ka një kuptim qe mbase pak veta e njohin edhe pse është një nder momentet me te bukur te ceremonisë se dasmës.
Postuar: Para 56 ditesh
Sezoni i dasmave zakonisht është vera, po ku ka më romantike se një dasmë nën gjethet e vjeshtës ose flokëve të dëborës...
Postuar: Para 8 muajsh
Buqetat më të bukura të dasmave për vjeshtë.
Postuar: Para 9 muajsh
Jeni te pa vendosura për formën dhe për lulet e buqetës tuaj ne ditën e dasmës? Ja disa propozime te bukura qe vijnë nga Instagrami.
Postuar: Para 10 muajsh
Thonë se është fustani qe zgjedh nusen dhe ndonjëherë ka ndodhur është perse nuset ishin te sigurta për zgjedhjen e tyre, sytë i kane mbetur tek një tjetër fustan te cilin as nuk e kishin konsideruar...
Postuar: Para 11 muajsh
Ka shume kritere te cilët duhet te merren ne konsiderate për te zgjedhur buqetën tuaj te nuses. Ngjyra dhe stili i fustanit, modeli i flokëve, shijet personale, llojet e luleve dhe ngjyrat e tyre....
Postuar: Para 11 muajsh
Buqeta duhet të jetë e kombinuar me veshjen e nuses...
Postuar: Para 11 muajsh
Kompozimet e luleve me livande janë perfekte për një dasme plote arome dhe romantike ne te njëjtën kohe.
Postuar: Para 12 muajsh
Jeni ne kërkim te ideve për buqetën e nuses? Ja 10 tendenca top për 2016.
Postuar: Para 13 muajsh

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Digitalb


UnionBank