Ventouris

Tema (Manikyr.)
Nuk ka nen-kategori
Ngjyra pastel, nuanca jeshileje, metalike... Zbuloni te gjitha tendencat e manikyrit për sezonin veror.
Postuar: Para 3 ditesh
Frymëzohuni nga modelet më të bukura të manikyrit stil detar.
Postuar: Para 4 ditesh
Të gjithë femrat do të dëshironin një ditë speciale për veten e tyre për tu relaksuar dhe shijuar një manikyr dhe pedikyur tek estetistja.
Postuar: Para 4 ditesh
I sofistikuar dhe pak agresiv por gjithsesi shume elegant.
Postuar: Para 11 ditesh
Kur mendoni për pranverën cila është gjëja e parë që ju vjen në mendje? Çelja e luleve.
Postuar: Para 16 ditesh
Te fiksuarat par nail-art kane një sfide te re për te testuar ne mënyrë qe te ndjekin modën. Geode Nails po i josh te gjithë kohet e fundit.
Postuar: Para 18 ditesh
Zgjidhni ngjyrën blu navy për një manikyr shik ne pranverë.
Postuar: Para 22 ditesh
Zbuloni 10 manikyrët më të bukur që duhet të keni patjetër për sezoni veror.
Postuar: Para 25 ditesh
Thonjtë me printe florale janë të përkryera për pranverë.
Postuar: Para 27 ditesh
Manikyri me pika është kthyer një tendence evergreen duke sjelle shume ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim për verën. Dëshironi një manikyr zbavitës dhe me ngjyra? Provoni ato me pika.
Postuar: Para 28 ditesh
Jeni ezmere, shume te bardha apo me lëkurë normale? Ja ngjyrat e manikyrit qe ju shkojnë me shume.
Postuar: Para 28 ditesh
Ju pëlqejnë thonjte e dekoruara por nuk dëshironi te shpenzoni shume para për ti bere? Për se te mos mësoni për ti vet ne shtëpi.
Postuar: Para 29 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank