Tema (Kryesore)
Nuk ka nen-kategori
Pavarësisht motit te paqëndrueshëm tashme pranvera ka ardhur dhe është momenti për te guxuar me ngjyrat qe ju pëlqejnë me shume.
Postuar: Para 38 oresh
Si te kombinoni një fund te bardhe? Te shumta janë veshjet fashion me këtë veshje femërore dhe romantike, një klasik qoftë për sezonin veror ashtu dhe për atë dimëror.
Postuar: Para 3 ditesh
Te dini si te kombinoni bukur jeans-et është një nder gjerat me te rëndësishme për një femër moderne mbi te gjitha nëse jeni te pasionuara pas modës.
Postuar: Para 4 ditesh
Pranvera është stina e pardesyve por edhe e xhaketës se lëkurës, dy veshje te ndryshme dhe dy stile qe i pëlqen te gjitha femrave.
Postuar: Para 5 ditesh
Preferoni një look romantik dhe nuk dini çfarë te vishni?
Postuar: Para 6 ditesh
Getat prej rrjete nuk u pëlqyen me për disa vite madje as ne pasarela nuk u panë me, por tashme janë kthyer shume ne mode dhe prezantohen si një trend i pranverë/verë por edhe vjeshtë/dimër 2017.
Postuar: Para 7 ditesh
Jo gjithmonë është e lehte te kuptoni si te vishni bukur një fustan te kuq, modele qe kane bere për vete koleksione te tera për stinën e verës.
Postuar: Para 9 ditesh
Shume femra pyesin si te veshin bukur fundin me bele te larte, model i kthyer ne mode duke sjelle kështu elegancën duke i dhe çdo femra një pamje klasik.
Postuar: Para 10 ditesh
Për tu kombinuar bukur ne pranverë mund tu nevojitet te dini se cilat janë tendencat e modës për pranverë/verë 2017.
Postuar: Para 11 ditesh
Kombinime te shumta për ato qe dëshirojnë te veshin funde midi, një klasik i gardërobës femërore qe vit pas vit kthehen ne koleksionet verore por edhe ato dimërore.
Postuar: Para 12 ditesh
Si te kombinoni një këmishë me vija? Nëse jeni ne kërkim te këshillave për te veshur me stil një këmishë me vija ne mënyrë qe te realizoni një look fashion dhe ne mode ne këtë artikull do te gjeni te...
Postuar: Para 12 ditesh
Si te evitoni getat ne pranverë? Është e mundur te realizoni look shume te bukur pa qene e nevojshme te vishni geta apo çorape.
Postuar: Para 14 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal
Reklame
BERZH


Reklame
DGA_BigBrother9