Tema (Kryesore)
Nuk ka nen-kategori
E keni gardërobën te mbushur me jeans dhe gjate viteve keni blere modele pas modelesh por megjithatë vazhdoni te vishni po te njëjtat.
Postuar: Para 13 oresh
Zbuloni kush janë kombinimet me trendi për te kopjuar ne mënyre qe te vishni me stil këto lloj këpucësh.
Postuar: Para 37 oresh
Ekzistojnë disa mënyra për te kombinuar bukur një bluze te thjeshte për çdo rast. Kjo veshje e cila është kthyer shume ne mode këto sezone mund te vishet qoftë ne dimër ashtu edhe ne pranverë.
Postuar: Para 3 ditesh
Fundi i ngushte na lejon te realizojmë kombinime stiloze për çdo moment te ditës. Veshje evergreen qe nuk duhet te mungoje kurrë ne gardërobën e një femre, është i përshtatshëm për shume raste duke...
Postuar: Para 4 ditesh
Po ju tregojmë se cilët janë 5 aksesoret për flokë me ne mode për pranverë/verë 2017.
Postuar: Para 5 ditesh
Si te kombinoni këpucët me maje? Kjo pyetje behet shpesh nga te pasionuarat pas modës.
Postuar: Para 7 ditesh
Si te zgjidhni veshjet për pranverë/verë 2017? Është një sezon me ngjyra te forta te paktën për sa i përket modës për verën 2017.
Postuar: Para 8 ditesh
E ndezur, si ngjyra e detit, e erret, ngjyre kobalt mesa duket ngjyra blu do te pushtoje gardërobën tuaj sepse ne pranverë nuk do te vishni ngjyre tjetër por blunë qe dallon ne koleksionet e brandeve...
Postuar: Para 9 ditesh
Janë prezent ne dollapin tone ne variante te ndryshme dhe na shoqërojnë ne çdo moment te jetës , ne pune, pasditeve me miket, gjate mbrëmjeve ne çift për kohen e lire etj.
Postuar: Para 9 ditesh
Te dini si te kombinoni fundin me pala është e rëndësishme për një te pasionuar mode, krijime te këtij lloji shfaqen ne fakt prej tyli ne koleksionet me te bukura frymëzuar nga trendët e sezonit.
Postuar: Para 11 ditesh
Kështu mund te zgjidhni shume stilive te ndryshme make up-i nga ai klasik tek grimi seksi, beauty look vintage deri tek zgjedhjet e make up-it me romantike dhe boho chic apo gotic dark.
Postuar: Para 12 ditesh
Kush e ka thënë se për te qene elegante nevojitet te hiqni dore nga një nder veshjet e konsideruar me sportive dhe casual ne gardërobën e një femre, siç është t-shirt?
Postuar: Para 13 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet