454 artikuj aktive


Ky lloj depilimi është një metode e cila nuk ka asnjë kundër ndikim, për me tepër qimet largohen me gjithë rrënjë kështu qe me kohen qimet dobësohen dhe rriten me pak.
Postuar: Para 9 oresh
Shihni videon më poshtë...
Postuar: Para 27 oresh
Nëse keni durim dhe jeni kreativë, mund të ktheni zinxhirët në byzylykë e të bëni shumë e shumë gjëra të tjera. Ndiqni videon më poshtë.
Postuar: Para 28 oresh
Flokët janë mënyra me te cilën arrijmë te ndryshojmë me shpejt dhe jo me kot kur dëshirojmë te ndryshojmë gjeja e pare qe mendojmë janë pikërisht ndryshimi i flokëve.
Postuar: Para 32 oresh
Shihni videon më poshtë....
Postuar: Para 2 ditesh
Video tutorial për të bërë një makeup të kuq si ylli i Hollywood-it, Kristen Stewarts.
Postuar: Para 2 ditesh
Nëse mbani syze kjo nuk do te thotë se duhet te hiqni dore nga make up-i, fytyra juaj mund te dal ne pah ne mënyrë duke vene ne plan te pare sytë.
Postuar: Para 2 ditesh
Në një eveniment të madh kulturor dhe një natë të paharrueshme, Spitali Amerikan, së bashku me disa nga artistët më të njohur të skenës Kombëtare dhe atë Ndërkombëtare, organizon një koncert...
Postuar: Para 3 ditesh
Si do te trukoheni gjate 2017? Këtë e thonë tendencat e grimit te cilat janë prezantuar ne pasarelat e firmave me te famshme.
Postuar: Para 3 ditesh
Janë disa procese që dhurojnë kënaqësi jo vetëm kur i bën vetë, por edhe teksa i shikon, si në rastin e kësaj videoje...
Postuar: Para 5 ditesh
Një model i thjeshtë që do ju bëjë të shkëlqeni.
Postuar: Para 5 ditesh
Sot ngjyra e arte edhe kthyer ne modë fal efektit flashback. E arta është një ngjyre ne gjendje për te falur shkëlqim syve, buzëve dhe lëkurës.
Postuar: Para 5 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV